Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Łazy - Kołobrzeg

~48.98 km 2Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Łazy - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Rekreacyjna trasa z nadmorskiej miejscowości Łazy do Kołobrzegu. Nie jest zbyt wymagająca, kilka niedużych podjazdów, część trasy przez ruchliwe ulice, trzeba być zatem szczególnie ostrożnym, jednak spora ilość km do przejechania po ścieżkach rowerowych i klimatycznymi uliczkami małych nadmorskich miejscowości.
reklama

Komentarze (7)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

polecam wersje trasy r 10 ona biegnie blisko morza i da sie jechac kolarzowka z mielna do kołobrzegu godzina
trasa prosta i szkoda tylko, że nie ma alternatywy bliżej morza z dobrą nawierzchnią
Stopień trudności:
Trasa po skończeniu odcinka Ustronie Morskie - Kołobrzeg bardzo fajna. W zasadzie cała przebiega z dala od ruchu samochodowego, na spalinowce natkniemy się miedzy Gąskami, a Sarbinowem na okolo 2 km odcinku. Potem w samym Sarbinowie. Teraz uwaga, w Sarminowie za kościałem należy po okolo 200 m skrecić w lewo, i zaraz w prawo. Tak dojedziemy leśną drogą, aż do samego Mielna. Potem przez Mielno i Unieście śmigamy razem z autami ,ale już za Uniesciem znów wbijamy na trase rowerową - ledwo oddana w tym roku. Tak już do samych Łaz, polecam trase, fajna, nie wymagająca, a daje mase satysfakcji. Pozdrawiam.
Stopień trudności:
Tą trasę można pokonać bezpiecznie jadąc ścieżką rowerową od miejscowości Mielno przez Chłopy,Sarbinowo,Gąski,Pleśną, Ustronie Morskie,Bagicz. Jedziemy wówczas kilkadziesiąt metrów od brzegu morskiego i w każdej chwili można skorzystać z kąpieli morskiej.Na trasie podziwiamy różne gatunki fauny nadmorskiej oraz latarnią morską w Gąskach.
Bardzo prosta trasa, poza nadmierną ilością pędzących aut nie ma na niej nic porywającego.
Stopień trudności:
Osobiście nie polecam tej trasy, tym bardziej w sezonie. Droga krajowa numer 11 odcinek Koszalin - Kołobrzeg, to droga bez poboczy, zapchana pędzącymi samochodami nie tylko osobowymi .. Szczerze, to droga dla samobójców. Lepiej przesiąść się na MTB, trekking i w spokoju i ciszy przejechać sobie z przyjemnością lasami wzdłuż morza, przyjemniej i bezpieczniej .. A tak to mniej więcej wygląda: http://www.youtube.com/watch?v=EvwGG7VSNyc
Polecam wszystkim wypoczywającym aktywnie w okolicznych miejscowościach:)
Stopień trudności: