Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Z Tomaszowa nad Zalew i z powrotem

~19.44 km 2Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Bardzo malownicza trasa na ciepłe dni. Zaczynamy wycieczkę od rozgrzewki drogą rowerową, którą dojeżdżamy do Grot Nagórzyckich. Za grotami na rozwidleniu skręcamy w lewo w nieutwardzoną drogę, aby po chwili jechać wśród pól nad rzeką Pilicą. Trzymając się rzeki dojeżdżamy do tamy na Zalewie Sulejowskim. Zgodnie z wytyczoną trasą musimy wprowadzić rowery po schodach na górę tamy. Jeśli nie mamy siły, możemy pojechać okrężną drogą kierując się w prawo. Zjeżdżamy z tamy po drugiej stronie rzeki i kierujemy się z powrotem. Dojeżdżamy do końca asfaltowej drogi, aby następnie skierować się w prawo i przez dłuższy czas jechać wzdłuż Kopalni Surowców "Biała Góra". Wyjeżdżamy na główną drogę Smardzewic naprzeciw Sanktuarium Św. Anny. Kierujemy się w lewo w stronę Tomaszowa Mazowieckiego. Po Po około 2 kilometrach zjeżdżamy z głównej drogi w ulicę Smardzewicką i jedziemy przez las, aby dotrzeć do Rezerwatu "Niebieskie Źródła". Ulicą Św. Antoniego wracamy do centrum miasta.
29.04.2016
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.