Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Murowana Goślina - Mały Pierścień Rowerowy

~34.91 km 19Planuję 18Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Murowana Goślina - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (19)

Przejechali (18)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Mały Pierścień Rowerowy wokół Murowanej Gośliny (Murowana Goślina - Raduszyn -Starczanowo - Długa Goślina - Łopuchówko - Zielonka - Kamińsko - Murowana Goślina). Trasa oznaczona kolorem czerwonym. Trasa mieszana, drogami leśnymi jak i asfaltowymi.W Wojnowie jest 1,5 km odcinek kocich łbów co jest dość uciążliwe ale część tego odcinka można przejechać poboczem. Po drodze można odbić do Dąbrówki Kościelnej gdzie znajduje się Sanktuarium Maryjne. W Zielonce, gdzie znajduje się arboretum leśne, można urządzić sobie dłuższy odpoczynek. Jest tam miejsce postojowe z placem zabaw dla dzieci. Jadąc od Kamińska trzeba uważnie szukać znaków trasy ponieważ w pewnym momencie musimy zjechać z asfaltu i wjechać w las. Bardzo łatwo ominąć ten zjazd.
reklama

Komentarze (9)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Właśnie wróciłem z trasy. Pogoda piękna, aż szkoda było by nie skorzystać. Trasa ciekawa, ok. w połowie przebiega asfaltem, trochę bruku i trochę piasku co razem nie pozwala się nudzić. Po drodze częste spotkania z sarenkami. Polecałbym jeszcze - sam tak zrobiłem - odwiedzić Śnieżycowy Jar, który leży blisko trasy. Polecam !!!
Stopień trudności:
Fajna miła trasa i ten olbrzymi rower:)
Stopień trudności:
Trasa bardzo malownicza, przejechaliśmy ją "pod prąd". Czasem zdarzały się piaszczyste odcinki, ale miejska holenderka mojej towarzyszki twardo dawała radę!
Stopień trudności:
Pewnie, że dacie radę. Jest kilka miejsc gruntowych, z lekkim piaseczkiem, ale ze spokojem można je nawet przejść spacerem jak nie da rady jechać na wąskiej gumie, to raptem kilkaset metrów na całej trasie. Spora większość, to twarde grunty i asfalt. Przy dobrej pogodzie gorąco polecam całą trasę, piękne miejsca i otoczenie.
Mam pytanko: Mamy zamiar z żoną przejechać tą trasę, jednakże mamy tylko miejskie rowery (na dość wąskich oponach). Czy damy radę pokonać ten szlak na takim sprzęcie?
Genialna, przepiękna krajobrazowo trasa. Trzeba bacznie uważać na oznakowania, które często są pozarastane w krzakach i łatwo przejechać. Dokładnie przejechaliśmy 39km, więc opis 34 może nieco zmylić.
Stopień trudności:
Wspaniała traska, piękne okolice i widoczki, zachwyty można by mnożyć ;) Bardzo łatwa, jeśli kompletnie nie zaprawiona kobieta przebyła ją bez trudu, a to jej pierwsza wycieczka, do tego 10 letni "facet" ją zrobił z uśmiechem na twarzy, znaczy bardzo łatwa.
Trasa w miarę łatwa ;-)
Trasa w miarę łatwa
Stopień trudności: