Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Do źródła Bystrzycy

~45.7 km 23Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (23)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa przebiega w znacznej większości mało uczęszczanymi drogami. Oprócz znajdujących się na rzece starych młynów wodnych atrakcją trasy są wąwozy lessowe. W miejscowości Zakrzówek za kościołem trasa skręca w lewo i prowadzi przez bardzo fajne wąwozy ale jest to trudniejszy wariant trasy, dla miłośników relaksu proponuje pojechać za kościołem prosto. Źródło znajduje się w Sulowie ok. 300-500m od skrzyżowania prowadzącego do miejscowości Studzianki ? klimatyczne miejsce.
05.06.2015
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 4.5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa jest bardzo fajna, lubię takie z celem tutaj to: "do źródeł Bystrzycy", poza tym aż dziw bierze że nie została ustanowiona oficjalna trasa rowerowa, bo przecież cały czas mija się zabytki z jakiejś (chyba pieszej albo samochodowej w każdym razie kompletnie nieoznakowanej) trasy "najpiękniejsze zabytki doliny Bystrzycy", niektóre tablice informacyjne są zarośnięte i dlatego też do niektórych z tych zabytków nie da się bliżej podejść. Byłem bardzo zaskoczony na plus. Gratuluję autorowi ciekawego pomysłu. Bystrzyca im dalej od Lublina tym lepiej wygląda, prawie jak na Roztoczu ;-)
Wrażenia:
Stopień trudności: