Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wzgórze Gedymina

~11.37 km Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Wałbrzych - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę zaczynamy na skrzyżowaniu ulic Stefana Wyszyńskiego i Leonida Teligi. Z końca tej ulicy, trzeba wejść na budowaną (albo planowaną do budowy) zachodnią część obwodnicy. Następnie jedziemy do końca obwodnicy tzn. asfaltu, i zjeżdżamy w prawo. Potem z nasypu w dół, a następnie wjeżdżamy ścieżką na górę w kierunku wieży (maszt jak radiowy czy cos w podobie). W trakcie jazdy można się zatrzymać na chwilę i zobaczyć panoramę Podzamcza i Piaskowej Góry. Potem prze pole zjeżdżamy w las. Następnie poruszamy się nim przez jakiś czas i wyjeżdżamy koło ulicy Henryka Sienkiewicza. Później ulicami Wojska Polskiego i Kolejową dojeżdżamy do ronda. Tam przez bramę jedziemy do dawnego dworca w Szczawnie-Zdroju a dalej dawnym nasypem kolejowym jedziemy w stronę ogródków działkowych na Podzamczu. Ostatni etap do wjazd na Aleje Podwale i przez ulice Henryka Wieniawskiego oraz Chopina wracamy na początek trasy.
reklama

Komentarze (3)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

super trasa ale jak dla mnie za łatwa :)
Stopień trudności:
Sporo podjazdów, ładne widoki.
Stopień trudności:
Pierwsza część trasy bardzo ciężka, ale rekompensują to widok na Wałbrzych.
Stopień trudności: