Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Trasa wzdłuż Bystrzycy i po lasach ...

~9.65 km 14Planuję 14Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (14)

Przejechali (14)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa dla osób które mają już dość jeździć w koło zalewu i pragną urozmaicenia. Trasa jest stricte terenowa i nie jest przewidziana na rodzinne wycieczki. Jedziemy cały czas wydeptaną ścieżką wzdłuż brzegu Bystrzycy, aż dojedziemy do drugiego mostu. Po przedostaniu się na drugi brzeg dojeżdżamy do asfaltu i skręcamy w lewo aż dojedziemy do kolejnego ( drewnianego) mostu i ponownie się przeprawiamy na drugą stronę. Od tego momentu zaczyna się najfajniejsze LASY KRĘŻNICKIE na marginesie polecam przejechanie ŚCIEŻKI DYDAKTYCZNEJ CZERNIEJWSKIEGO OBSZARU CHRONIONEGO KRAJOBRAZU W KRĘŻNICY JAREK ? zaczynającej się przy szkole /cmentarzu w Krężnicy Jarej. Należy kierować się żółtymi strzałkami machniętymi pędzlem na drzewach. Wracając do naszej trasy od wjechania na drewniany most znajdujemy się na pieszych szlakach PTTK: niebieskim i zielonym zielony jest bardzo łatwy i przyjemny. Ja zachęcam do przejechania niebieskiego, który daje dużo radochy. Szlaki te są bardzo dobrze oznakowane. Generalnie warto pojeździć po samym lesie bo można napotkać naprawdę fajne widok. Przejechałem ten odcinek 28.02.2015, gdzie wszystko było szare, bure a zrobiło to na mnie naprawdę wrażenie! na pewno wrócę tam jak się tylko zazieleni. Na jednym ze zdjęć umieszczam naniesione przeze mnie orientacyjne położenie ścieżki dydaktycznej - kolor czerwony . POLECAM POLECAM POLECAM !!!
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 4.3
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Wzdłuż Bystrzycy słabo przejezdna(ścieżka po wale). Można zacząć od ulicy Roślinnej.
Proponuję w pierwszej części jechać drogą wzdłuż łąk , bo ta ścieżka przy rzece praktycznie nieprzejezdna, tak pozatym super!!
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: