Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Rzeszów - Zwięczyca - Rzeszów

~15.88 km 3Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Rzeszów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Zaczynamy na rynku, od razu kierując się nad Wisłok, gdzie wjeżdżamy na ścieżkę rowerową. Jedziemy wzdłuż rzeki do zapory. Tam musimy skręcić w prawo na skrzyżowanie. Jedziemy w stronę WSK, a następnie skręcamy w lewo przed parkingiem. Droga na którą wjechaliśmy wiedzie na Lisią Górę. Ona również doprowadzi nas do Zwięczycy. Najpierw jednak na pierwszym skrzyżowaniu dróg po 2 moście skręcamy w prawo i jedziemy za główną drogą. Dojedziemy w końcu do krzyżówki ul. Wetlińskiej z Nowogródzką i tam skręcamy w lewo. Jedziemy prosto, a na kolejnej krzyżówce powtarzamy manewr i docieramy do sklepu, przed którym trzeba odbić znów w lewo. Jedziemy główną drogą, aż do jej końca. Wówczas naszym oczom ukaże się droga, którą wcześniej jechaliśmy. Aby nie wracać tą samą drogą którą jechaliśmy, odbijamy na drogę płytową i dojeżdżamy do ścieżki nad zalewem, którą jedziemy, aż pod zaporę. Pod zaporą odbijamy na lewo i jedziemy po ścieżce rowerowej wzdłuż obwodnicy, aż do ul. Okulickiego, z której zjeżdżamy na ul. Króla Augusta. Na końcu tej ulicy skręcamy w lewo i na najbliższym skręcie w prawo - na przejazd kolejowy. Potem ścieżką wzdłuż torów, pod mostem i tak do dworca. Od dworca w prawo, i na Grunwaldzką.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Warto, można zaliczy kąpiołkę na żwirowni w Zwięczycy.
Stopień trudności:
Dobra trasa do poszwędania się po mieście:)
Stopień trudności: