Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wiejskimi terenami Żywca

~22.21 km 2Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Żywiec - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa biegnie głównie mało uczęszczanymi szosami. Przejechanie jej wiąże się z niezapomnianymi widokami na okoliczne wsie i miejscowości. Zaczynamy od ronda w Żywcu, skąd kierujemy się na północ w stronę Bielska-Białej. Po przejechaniu około 6 km dojeżdżamy do Łodygowic, skąd skręcamy na skrzyżowaniu w lewo, w stronę Kalnej. Skrzyżowanie znajduje się zaraz za motelem "Trzy Korony" tuż przy granicy wsi. Droga do Kalnej wiedzie lekko pod górę, wijąc się między okolicznymi zabudowaniami. Po kilku kilometrach dojeżdżamy do skrzyżowania, gdzie skręcamy w lewo, na Lipową. Przejeżdżamy koło boiska piłkarskiego, mijając z prawej strony górę Skrzyczne. W Lipowej, czeka nas ostry podjazd pod górę, na której znajduje się rozjazd. Jedziemy na nim prosto, aż do Leśnej, gdzie na skrzyżowaniu skręcamy w lewo. Z Leśnej droga do Żywca ma około 4 km. Przejeżdżamy pod drogą ekspresową i obok browaru żywieckiego. Na ulicy browarnej skręcamy w lewo i dojeżdżamy do punktu startowego, kończąc jednocześnie wycieczkę.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Bardzo przyjemna, nietrudna trasa na popołudniową przejażdżkę.
Stopień trudności:
Trasa nietrudna z pięknymi widokami. Polecam
Stopień trudności: