Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Koszęcin - Kokotek

~11.22 km 3Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Zaczynamy przed bramą wjazdową do zespołu parkowo - pałacowego w Koszęcinie. Stojąc przodem do pałacu jedziemy w lewo i zaraz za końcem ogrodzenia skręcamy w prawo a potem jedziemy tak jak prowadzi droga tzn. łukiem w lewo. Po dojeździe do poprzecznej drogi należy skręcić w prawo. Dojedziemy w ten sposób do przejazdu kolejowego. Przejeżdżamy go na wprost i po 500 metrach na rozjeździe duktów jedziemy w prawo przez las. Ponieważ towarzyszy nam szlak rowerowy na pewno się nie zgubimy. Trzymając się szlaku dojedziemy do Piłki. Po drodze fajna miejscówka na odpoczynek - uroczysko Potempowe. W Piłce na skrzyżowaniu jedziemy w prawo i po chwili w lewo. Po kolejnych 600 metrach skręcamy w lewo. Drogą tą dojedziemy do Kokotka nad stawem Posmyk. Z Kokotka do Lublińca poprowadzona jest fajna ścieżka rowerowa można więc skorzystać z niej i wydłużyć trochę wycieczkę. Warto!
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.