Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Nad jezioro Goczałkowickie

~24.02 km 5Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Bielsko-Biała - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (5)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa wiedzie malowniczymi ścieżkami, wzdłuż rzeki Białki. Trasę rozpoczynamy przy dworcu PKP w Bielsku-Białej, skąd kierujemy się na ulicę Komorowicką, która wiedzie nas aż do północnej granicy Bielska-Białej. Przejeżdżamy pod obwodnicą bielską i udajemy się cały czas na północ. Po przekroczeniu granicy miasta, na skrzyżowaniu w Bestwinie skręcamy w prawo, a następnie na pierwszej w lewo. Przy kościele w Bestwinie kierujemy się na Czechowice-Dziedzice. Wjeżdżamy do miasta od wschodniej strony. Omijamy stawy znajdujące się na granicy miasta i kierujemy się ku zachodniej granicy miasta. Jedziemy ulicami Węglową oraz Ludwika Waryńskiego. Opuszczamy Czechowice-Dziedzice. Jadąc cały czas tą drogą dojeżdżamy do korony zapory w Goczałkowicach. Możemy spędzić tu mile czas, odpoczywając i biwakując.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.