Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wycieczka objazdowa po Oświęcimiu

~10.97 km 2Planuję Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras

Planują (2)

Przejechali

Nikt jeszcze nie przejechał tej trasy. Bądź pierwszy!
Wrażenia:
Stopień trudności:
Naszą dzisiejszą wycieczkę zaczynamy na Rynku w Oświęcimiu, skąd kierujemy się na północ, w kierunku Mostu Piastowskiego nad Sołą. Na rondzie odbijamy w lewo, jadąc ulicą Legionów. Po przejechaniu ronda, koło osiedla mieszkalnego odbijamy w prawo, kierując się na Brzezinkę. Jedziemy ulicą Obozową, a następnie Leszczyńską. Przed rondem odbijamy w lewo, kierując się wprost na bramę Obozu Koncentracyjnego w Brzezince. Warto zatrzymać się tam na chwilę i zwiedzić to jakże szczególne miejsce. Jedziemy wzdłuż wschodniej bramy obozu, a następnie odbijamy z powrotem w prawo, na Oświęcim. Dojeżdżamy do ronda i jedziemy ulicą Maksymiliana Kolbego, kierując się wprost do Obozu w Oświęcimiu. Jest to kolejny punkt naszej wycieczki historycznej. Wycieczkę kończymy przed północną bramą muzeum Auschwitz.
reklama

Komentarze

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.