Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Do Sanktuarium w Przyłękowie

~10.27 km 3Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Żywiec - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Przed nami bardzo krótka, ale jednak dosyć wymagająca trasa do Przyłękowa. Początkowo wiedzie spokojnymi dróżkami, jednak w połowie zaczyna się dosyć długi i wymagający podjazd. Trasę zaczynamy w Żywcu na runku, skąd kierujemy się na południe w stronę granicy Polsko-Słowackiej w Korbielowie. W Świnnej, koło mostku odbijamy na prawo w kierunku Przyłękowa. Po lewej mijamy kościół w Świnnej. Droga zaczyna się lekko wić i wznosić. Po około 3 km musimy wytężyć naszą czujność, gdyż musimy skręcić w lewo, w drogę ostro opadającą ku rzecze. Zwróćmy uwagę na kierunkowskazy na sanktuarium w Przyłękowie. Od tego momentu zaczyna się wspinaczka. Jednak jest tam coś, co skutecznie umili nam pedałowanie. Wzdłuż drogi co jakiś czas na drzewach znajdują się stacje drogi krzyżowej. Możemy połączyć jazdę na rowerze z krótką modlitwą. Po przejechaniu wszystkich 14 stacji jesteśmy u celu naszej wycieczki. Przed nami Sanktuarium w Przyłękowie.
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Większość trasu wytyczona jest drogami dość ruchliwymi. Ostatni podjazd to rzeź dla początkujących. Ale czuć satysfakcję z przejechania tej trasy, a zjazd do Żywca to sama przyjemność - Cały czas w dół.
przejechałem: 2013-06-23
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Krótko ale trzeba zakręcić.
Stopień trudności: