Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Do Czudca przez Przylasek

~25.46 km 1Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Rzeszów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Nie wymagająca i przyjemna trasa szosowa z jednym dość sporym podjazdem na Przylasek. Zaczynamy na ulicy Powstańców Warszawy i jedziemy w stronę skrzyżowania koło hipermarketów, gdzie skręcamy w prawo obierając kierunek na Tyczyn. Na tym odcinku droga będzie nas prowadzić cały czas prosto przez Białą, aż do Tyczyna. Dojeżdżając do miasta mijamy jeden skręt w prawo (na Babicę) i skręcamy w następny. Ulicą Grunwaldzką, która skręca w lewo i idzie trochę pod górkę docieramy na rynek w Tyczynie. Skręcamy w prawo, mijamy kościół i zaraz za nim skręcamy w pierwszą drogę w prawo - na krótki stromy zjazd. Teraz przez kilka kilometrów droga będzie prowadzić prosto przez Hermanową. Po tych paru kilometrach powinniśmy zauważyć szeroki zjazd w prawo prowadzący pod górkę - tam zmierzamy. Tu czeka nas stromy podjazd do Przylasku po niedawno położonym nowym asfalcie. Ten kawałek będzie prowadził przez las i wyprowadzi nas na szczyt górki. Gdy w końcu droga zacznie lekko opadać, a po prawej stronie zacznie się kończyć las powinniśmy po lewej stronie ujrzeć drogą w którą musimy skręcić. Idzie ona szczytem górki naokoło której rozpościerają się bardzo malownicze widoki między innymi na oddalony kilkanaście kilometrów Rzeszów. Tutaj powinniśmy już jechać większość drogi z górki, aż po serpentynie dojedziemy do kościoła w Lubeni. Tam skręcamy w prawo, zjeżdżamy jeszcze kawałek z górki po czym skręcamy w lewo i jedziemy cały czas prosto. W końcu znowu docieramy w okolice lasu (mamy go po lewej stronie), gdzie skręcamy w prawo na most na Wisłoku i przejeżdżając przez tory trafiamy na główną drogę. Skręcamy w lewo i tą drogą powinniśmy trafić już bezpośredni do samego centrum Czudca (na rozjeździe drogi w lewo my jedziemy cały czas prosto!)
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Przyjemna trasa po górkach, gdzie znaczna jej część przebiega szczytem skąd są piękne widoki na okolice
Stopień trudności: