Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Fojutowo - Gołąbek

~15.15 km Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Wycieczka zaczyna się przy akwedukcie Fojutowo na Wielkim Kanale Brdy. Jedziemy przez las lewym brzegiem kanału do asfaltowej drogi, na której skręcamy w lewo. Przejeżdżamy przez most i jedziemy dalej asfaltem. Łapiemy tam niebieski szlak rowerowy, którego będziemy się trzymać. Po dojeździe do drogi nr 237 łączącej Czersk z Tucholą jedziemy na wprost ponownie za znakami niebieskiego szlaku rowerowego. Jedziemy szeroką, szutrową drogą. W Białej przejeżdżamy przez mostek na Małym Kanale Brdy. Następnie docieramy do miejsca gdzie można odpocząć. Jest to tzw. Kiełpiński Most. Jadąc dalej dojeżdżamy do poprzecznej drogi asfaltowej w Gołąbku. Po lewej mamy ciekawy ogród dendrologiczny.Warto pospacerować. Z Gołąbka mozna dojechać do Tucholi. Wystarczy na asfalcie skręcić w prawo a po kilku kilometrach dotrzemy do tego miasta.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.