Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Kołobrzeg - Ustronie Morskie

~13.92 km 12Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (12)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Wczoraj na Zachód dziś na Wschód. Czyli przejażdżka przez kilkanaście kilometrów wygodną drogą rowerową z Kołobrzegu do Ustronia Morskiego , niemalże wzdłuż morza. Niestety kołobrzeski odcinek to bubel bo trasa rowerowa tam to wydzielona z chodnika biała linia. Dalej jest już tylko lepiej. Do Podczeli mamy z jednej strony morze a z drugiej bagna , a podążając dalej możemy dostrzec hangary dawnego lotniska wojskowego. W Sezonie między Sianożętami a Ustroniem Morskim jest tłoczno bo to też trakt pieszy, także trzeba mocno zwolnić. Do Kołobrzegu można wrócić starym wariantem przez lotnisko. Trasa to też fragment szlaku R10 , podobnie jak do Dźwirzyna. Niestety na terenie Kołobrzegu obie trasy niestety się nie łączą.
08.07.2014
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Super trasa piękne widoki Polecam
Wrażenia:
Stopień trudności:
bardzo przyjemna trasa widoki cudowne i ten śpiew ptaków ...
przejechałem: 2016-05-07
Pogoda:
Wrażenia:
Ścieżka miejscami mogłaby być szersza szczególnie latem. Do turystyki rowerowej rewelacja. Rowerem szosowym nie ma szału.
Wrażenia: