Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Koszalin - Mielno

~13.17 km 13Planuję 20Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Koszalin - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (13)

Przejechali (20)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Mam do zaoferowania fajną trasę o różnym natężeniu ruchu. Trasa szosowa z odcinkiem drogi rowerowej. Start w Koszalinie w rejonie dworca PKP. Od wyjazdu od razu skręcamy w lewo w ul Armii Krajowej którą poruszamy się do ronda, na którym również skręcamy w lewo. Trzymając się prawej strony dojeżdżamy do następnego ronda na którym po przejechaniu pod mostem kolejowym skręcamy w prawo w drogę nr 11 i ul Morską. Ulicą tą poruszamy się po obrzeżach Koszalina i wjeżdżamy w tereny leśne w których znajdują się ośrodki wypoczynkowe. Po przejechaniu 6 km na skrzyżowaniu z drogą nr 165 skręcamy w prawo. Droga ta łączy się z ul. Lechitów na której wyznaczona jest droga rowerowa. Droga ta dojeżdżamy do ul Bolesława Chrobrego skręcając w prawo. Mielno jest miejscowością wypoczynkową w której znajduje sie mnóstwo ośrodków wczasowych.Polecam
reklama

Komentarze (11)

Średnia ocena trasy: 4.4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Witam, czy z dworca PKP w Koszalinie jest oznakowania droga rowerowa do Mielna, będę jechała w najbliższy piątek. Nie znam Koszalina, dlatego takie pytanie?
:)
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Po wyjezdzie z Koszalina trochę smrodu i hałasu samochodowego. Poza tym ok.
Wrażenia:
Fajna, lekka i przyjemna trasa, Minus: Hałas od drogi i ścieżka przebiega za blisko krajowej 11
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa fajna w sam raz na mały wypad za miasto, ale przydał by się remont ścieżki rowerowej od Stacji Benzynowej w Mścicach do skrzyżowania na Strzeżenice.
Stopień trudności:
Trasa fajna w sam raz na mały wypad za miasto ale ścieżka rowerowa w Mścicach od Stacji benzynowej do skrętu na Strzeżenice wymaga remontu.
Łatwa, krótka, ale za to z atrakcyjnym zakończeniem .
Stopień trudności:
dobra trasa na rozpoczęcie sezonu rowerowego po zimie
Stopień trudności:
Jadę od Władysława IV przez Jamno. Troszkę dalej i kawałek podjazdu:)
Stopień trudności:
Taka sobie traska na co dzień dla podtrzymania formy i zerknięcia na morze.
Stopień trudności:
Trasa na spokojny popołudniowy "spacer" Urok jej psują jednak pędzące wzdłuż ściezki rowerowej drogą krajową nr 11 samochody. Kiedyś o mało co cała moja rodzinka nie została potrącona przez kierowce wyprzedzającego na trzeciego ( znalazł się autem na ścieżce rowerowej ...)
Stopień trudności: