Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Po okolicach Warszawy

~34.23 km 5Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Bielany - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (5)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Jest to trasa wiodąca w większości przez najbardziej znane ścieżki dla warszawskich rowerzystów. Start przy krzyżówce Podleśnej z Marymoncką. Kierujemy się w południowa stronę stolicy czyli w stronę centrum. Docieramy Marymoncką do trasy AK, stamtąd przy Olszynce do Broniewskiego. Dalej Broniewskiego do alei Jana Pawła II którą to docieramy do Arkadii. Mijamy rondo i jedziemy Zygmunta Słomińskiego. Dalej zaś przy metrze Dw. Gdański. Następnie wjeżdżamy na kontrapas jeden z nielicznych w warszawie. Stąd trasa wiedzie właśnie tym miejscem. Jedziemy ku górze, a następnie przy Polonii Warszawa jedziemy prosto. Teraz zakręcamy w Konwiktorską po czym "nadrabiamy" kontrapas którym jechaliśmy i dobijamy do szlaku Wisły. Przy wybrzeżu gdyńskim dojeżdżamy do mostu Śląsko Dąbrowskiego pod którym przejeżdżamy. Dalej Bonifraterska, Kruczkowskiego (rzekomo zmodernizowanej ulicy), aż do Agrykoli. Potem pod górkę, i w dół Belwederską. Przy Sobieskiego z Beethovenem jedziemy na trasę Siekierkowska i dalej mostem Siekierkowskim. Następnie skręcamy nad drugim brzegiem Wisły i jedziemy tam skąd przyjechaliśmy.
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

super trasa, zwłaszcza gruntowy odcinek wzdłuż Wału Miedzyszyńskiego
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Bardzo ciekawa trasa.
Stopień trudności:
Bardzo fajna i spontaniczna trasa. polecam
Stopień trudności: