Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Do Dylągówki przez Borówki

~21.24 km Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa bardzo przyjemna od strony krajobrazowej, ale wymaga podjechania na kilka górek. Zaczynamy pod kościołem na Słocinie i jedziemy w stronę skrzyżowania koło szkoły - tutaj w lewo. Teraz szukamy skrętu w prawo na ulicę świętej Faustyny. Ta droga powinna zmienić się w szutrową, a na jej końcu skręcamy w lewo i kawałek dalej w prawo. Teraz zaczyna się podjazd i idzie kawałek wzdłuż lasu, aż docieramy do drogi asfaltowej. odbijamy w prawo i zjeżdżamy kawałek w dół. Na dole na skraju lasu powinna pokazać się nam droga odchodząca w lewo. Żeby się nie pogubić w lesie to właśnie nią pokonamy cały leśny podjazd, aż w końcu wyjedziemy z lasu nieopodal zajezdni autobusowej. Przejeżdżamy drogę na wprost i kierujemy się wąskim asfaltem naprzód. Na jego końcu jedziemy w lewo. Następnie po przejechaniu przez szczyt mijamy skręt w prawo, a na następny rozjeździe jedziemy już w prawo. Droga idzie kawałek pod górkę i dociera w okolice lasu. Na skraju lasu powinna być droga - w nią też skręcamy. Tutaj czeka nas stromy, w większości kamienisty zjazd. Gdy dotrzemy do drogi w Chmielniku skręcamy w lewo. Paręset metrów jazdy asfaltem i skręcamy w prawo. Teraz czeka nas dość wymagający i stromy podjazd, ale na górze czeka na nas za to bardzo przyjemna droga prowadząca szczytem Borówek. Tak więc najbliższe kilka km jedziemy właśnie tą drogą a na jej końcu skręcamy w prawo po czym czeka nas szybki zjazd do celu naszej wycieczki czyli Dylągówki.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa po górkach z ładnymi widokami na Pogórze Dynowskie
Stopień trudności: