Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Rzeszów - Strażów

~28.93 km 4Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Rzeszów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Szybka szosowa trasa w okolicy Rzeszowa. Idealna gdy nie ma się za dużo czasu. Trasa niemal cały czas wiedzie płaskimi terenami i co najwyżej tylko gdzieniegdzie można spotkać malutkie góreczki. Zaczynamy na moście zamkowym w Rzeszowie, po czym jedziemy ulicą Kopisto w stronę Rejtana. Na skrzyżowaniu prosto i wjeżdżamy na Aleję Niepodległości. Jedziemy nią, aż do skrętu w prawo na ulicę Mieszka I, a tą ulicą aż do obwodnicy. Przecinamy obwodnicę i po drugiej stronie powinien być zjazd na Słocinę - tam się kierujemy. Jedziemy przez całą ulicę Paderewskiego wzdłuż parku i koło kościoła w prawo. Dojeżdżamy do skrzyżowania - tutaj odbijamy w lewo w stronę Malawy. Teraz czeka nas spory kawałek jazdy prosto, aż do Malawy. Przy rozjeździe skręcamy w prawo i jedziemy tą drogą, aż do boiska na przeciwko którego znajduję się droga- tam skręcamy. Jedziemy prosto przez około 3 km, po czym powinniśmy zauważyć drogę w lewo, którą dojedziemy do drogi głównej. Na niej skręcamy w lewo i kawałek dalej w prawo kierując się na Strażów. Tutaj czeka nas przyjemny zjazd do centrum Strażowa. Tutaj skręcamy w wąską drogę w lewo, która kawałek dalej zmienia się w szuter (to jedyny odcinek nie asfaltowy na trasie - długość to około 1 km), Jadąc tą drogą wyjedziemy w Krasnym trafiając z powrotem na asfalt. Odbijamy tam w prawo przy znaku na Rzeszów. Ta droga powinna nas poprowadzić w stronę Załęża. Po przejechaniu przez tory na rozjeździe skręcamy w lewo. Teraz droga powinna nas poprowadzić przez Załęże, przy czym nie możemy skręcać w żadne boczne drogi tylko trzymamy się cały czas tej jednej. Tym sposobem trafiamy pod wiadukt. Skręcamy za nim w prawo, i następnie ponownie w prawo w stronę ronda i znowu po raz trzeci w prawo już na wiadukt. W ten sposób dotrzemy do części Rzeszowa o nazwie Pobitno mijając po drodze cmentarz. Na rondzie skręcamy w prawo i zjeżdżamy z górki w stronę Wisłoka. Przejeżdżamy mostem na drugą stronę i na pierwszym skrzyżowaniu odbijamy w lewo. Teraz jadąc całą ulicą Targową, a następnie Chopina docieramy do miejsca z którego zaczynaliśmy naszą przejażdżkę.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Szosowo po okolicy Rzeszowa
Stopień trudności: