Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Tyczyn - Albigowa

~56.49 km 1Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Tyczyn - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Bardzo przyjemna asfaltowa trasa na południowy - wschód od Rzeszowa. Większość niej przebiega po płaskim terenie, ale znajdzie też po drodze parę stromych podjazdów, które mogą dać w kość. Trasę zaczynamy na początku Alei Rejtana i jedziemy na południe przez całą tą ulicę. Na skrzyżowaniu prosto i dalej tą drogą przez Białą, aż do Tyczyna. Tutaj droga obiera kierunek bardziej południowo-zachodni i gdzieniegdzie pojawiają się małe góreczki, ale zaczynają nam towarzyszyć ładniejsze widok. My trzymamy się cały czas głównej drogi i jedziemy kolejno przez Kielnarową, Borek Stary (tu opodal jest zabytkowy kościół), Brzezówkę i Hyżne do Dylągówki. Tutaj kończy się ta droga, a my odbijamy w lewo (w stronę Łańcuta). Niemal od razu zaczyna się dość stromy podjazd, który nas prowadzi w okolice Borówek po czym mamy bardzo szybki zjazd do Zabratówki. Kawałek dalej czeka nas kolejny jeszcze dłuższy podjazd w Woli Rafałowskiej, który natomiast ciągnie się kilka kilometrów, ale tak jak wcześniej znów czeka nas bardzo szybki zjazd do Albigowej (można tu osiągnąć prędkość powyżej 70km/h). Po zjeździe czeka nas jeszcze kilka km jazdy po płaskim terenie, po czym musimy szukać znaku oznaczającego skręt w lewo do Kraczkowej. Gdy już znajdziemy się na odpowiedniej drodze jedziemy cały czas prosto po małych, nie wymagających góreczkach lub po płaskim terenie niemal już do Rzeszowa. W Malawie gdy dojedziemy do boiska piłkarskiego skręcamy w prawo i kilkaset metrów dalej znów w prawo po czym dojeżdżamy do drogi głównej obok hipermarketów w Krasnym. Skręcamy na nią w lewo i w ten sposób dojeżdżamy z powrotem na początek ul. Rejtan gdzie zaczynaliśmy naszą wycieczkę.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Dziś pokonałem bardzo podobną trasę (nie skręcałem na malawe, tylko pojechałem na skrzyżowanie w łańcucie i autostradą prosto.
Trasa szosowa, przebiegająca częściowo po górkach. Dobra na trening.
Stopień trudności: