Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Jarosławiec - Darłówko

~15.39 km 41Planuję 25Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (41)

Przejechali (25)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Bardzo prosta ale też bardzo przyjemna trasa, w sam raz na wycieczkę z rodziną w dniu, w którym na plażę raczej nie ma po co iść a na rower jest wprost idealnie. Wyjeżdżamy z Jarosławca na zachód w kierunku Jeziora Kopań. Droga skręca na południe i prowadzi przez miejscowość Wicie. My jednak nie skręcamy ale kontynuujemy jazdę na zachód przesmykiem między morzem a jeziorem. Cały czas już od początku wycieczki towarzyszy nam czerwony szlak pieszy. Jedziemy lasem. Dróżka nie jest zbyt wygodna ale da się jechać bez większych kłopotów. W pewnym momencie dojedziemy do kanału łączącego jezioro z morzem. Jest tam kładka, po której przedostaniemy się na drugą stronę a dalej jedziemy po wale, który wyłożony jest kratką betonową. Jedzie się całkiem wygodnie. Wreszcie wydostaniemy się na asfalt (ul. Jana Pawła II) w Darłówku. Jedziemy prosto aż do drogi nr 205, którą dojedziemy do mostu nad kanałem portowym. To punkt końcowy tej wycieczki.
reklama

Komentarze (13)

Średnia ocena trasy: 4.7
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Piękna trasa zwłaszcza na odcinku od Wici do Darłówka, aktualnie w budowie ścieżka rowerowa, więc za rok będzie jeszcze lepiej z nawierzchnią. Odcinek pomiędzy jeziorem Kopań a Darłówkiem najładniejszy. Dla rodzin z dziećmi super.
przejechałem: 2018-07-19
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa bardzo fajna. Jechałem z Darłówka rozklekotanym rowerem miejskim, któremu co większy wstrząs spadał łańcuch ;) O ile przejazd przez płyty był ok to najgorszy jest przejazd przez las (między Wiciem a Jarosławcem). Miałki piasek i sporo piechurów a czasami i samochody (!!) powoduje, że jest to najsłabszy odcinek.
przejechałem: 2015-07-14
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Świetna trasa,piękne widoki
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
A ja miałem nadzieję że płyty jumbo zaleją asfaltem i będzie można zaszaleć szosówką :)
przejechałem: 2015-04-04
Pogoda:
Wrażenia:
Super wycieczka... jadąc do Darłówka po prawej szum morza, po lewej las. Zbliżając się do Darłówka możemy podziwiać po lewej stronie jezioro Kopań a po prawej nasz Bałtyk. Widoki piękne. Polecamy! Mamy zamiar pokonać ją jeszcze raz.
przejechałem: 2014-08-14
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Faktycznie jazda po płytach-dziurawkach przez kilka ładnych kilometrów obciążonym rowerem nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy aczkolwiek malowniczość trasy wynagradza ten brak komfortu;)
Stopień trudności:
Trasa super. Bardzo fajny efekt, kiedy lądujemy między morzem a jeziorem. Polecam!
Trasa ładna, ale szlak zaniedbany nieco...
Stopień trudności:
Trasa niezła :) Kiedyś jakieś 3 lata temu nią jechałem na wypożyczonym w Jarosławcu rozklekotanym rowerze xD. A co do uciążliwych płyt rowerem jedzie się znośnie, pamiętam jak wybraliśmy się tam samochodem, to jest hardcore :)
Ładne widoczki, tyko trochę drażniące płyty. Po przejechaniu Darłowo-Jarosławiec-Darłowo trochę odczułem to w stawach
Stopień trudności:
Trasa ciekawa, w wielu miejscach z widokiem na morze, a w jednym na jezioro.
Stopień trudności:
Ciekawa i bardzo przyjemna traska. Polecam każdemu
Stopień trudności:
Trasa bardzo przyjemna i ciekawa, z piękną okolicą. Łatwa i prosta dla każdego. Niezależnie od zaawansowania i wieku. Polecam!