Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Do Doliny Charlotty

~13.46 km 10Planuję 7Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (10)

Przejechali (7)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Fajna wycieczka na krótki, popołudniowy wypad z wypełnionej turystami Ustki do cichego a pięknego zakątka jakim niewątpliwie jest Zamełowo. Wyruszamy ze skrzyżowania ulicy Grunwaldzkiej ze Sportową. Jedziemy tą ostatnią do drogi nr 21 na której skręcamy w lewo i po 100 metrach w prawo. Pokonujemy 2 zakręty najpierw w lewo potem w prawo, przejeżdżamy przez tory i łapiemy czerwony szlak pieszy. Biegnie tędy również szlak rowerowy tego samego koloru. Skręcamy tam w lewo. Teraz jedziemy przez rezerwat "Buczyna nad Słupią. Trzymając się szlaku dojedziemy do metalowego mostku z kilkoma stopniami (z obciążonym rowerem może być trudno). Po drugiej stronie dojeżdżamy do poprzecznej drogi i jedziemy w lewo. Jesteśmy w Wodnicy. Na kolejnej poprzecznej drodze szlak odbiega w prawo lecz my jedziemy w lewo. Przez Pęplino docieramy do Wielichowa. Tu na skrzyżowaniu jedziemy w lewo i cały czas prosto. Przejeżdżamy wiaduktem nad torami kolejowymi (w dole po prawej stacja kolejowa Gałęzinowo). Za torami droga będzie odbijać w prawo, my jednak jedziemy prosto i po płytach betonowych dojeżdżamy do skraju lasu (teren jet ogrodzony). To już "Dolina Charlotty. Jest tam restauracja, mini zoo i szereg innych atrakcji, które warto zobaczyć. Polecam!
reklama

Komentarze (5)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Po obiedzie w sam raz ,)
Pogoda:
Stopień trudności:
dziś przejechana całkiem fajnie
Lajcik,zamiast poobiedniej drzemki.
Stopień trudności:
Ostatni raz jechałem tą trasą 11 lat temu ;)
Stopień trudności:
Będąc w okolicy do Zamełowa bezwzględnie zajrzeć należy. Fantastyczne miejsce.
Stopień trudności: