Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Z Żoliborza do Kampinosu

~13.75 km 9Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (9)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Ta trasa jest świetną alternatywą do przedostania się z Żoliborza do KPN. ZACZYNAMY!!! Wyruszamy spod stacji metra Dworzec Gdański-jet to świetne miejsce do startu. Ruszamy w stronę Arkadii ulicą Zygmunta Słomińskiego, następnie przy Arkadii jedziemy Jana Pawła II. Przejeżdżamy na drugą stronę by dostać się na Broniewskiego. Jedziemy nią cały czas prosto ścieżką rowerową. Skręcamy w Perzyńskiego przy komisariacie policji, i do marymonckiej. Tą jedziemy w kierunku AWFu, dalej cały czas przy torach do ulicy Dewajtis. Skręcamy na drugą stronę i jedziemy nową ścieżką asfaltową. Dalej mijamy zgrupowania AK Kampinos, i dalej pułkową. jedziemy cały czas prosto. Mijamy stacje benzynową i skręcamy w Wójcickiego. dalej w Dziekanowską i przez las młociński trzymamy się niebieskiego szlaku, mijamy Dom jednorodzinny, dalej Kampinowską i dalej prosto do Kampinowskiego Parku Narodowego.
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

.
Pogoda:
Wrażenia: