Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Szybka trasa koło Rzeszowa

~22.48 km 20Planuję 10Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (20)

Przejechali (10)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Idealna trasa gdy nie mamy zbyt dużo czasu a nie chcemy się plątać po mieście wśród samochodów. Zaczynamy od ronda przy ul. Krakowskiej i kierujemy w stronę Przybyszówki. Za skrzyżowaniem skręcamy w pierwszą drogę w lewo. Poprowadzi nas ona przez całą Przybyszówkę do Bzianki. Następnie wjeżdżamy do Nosówki gdzie odbijamy na charakterystycznym szerokim skręcie w lewo. Dojeżdżamy w okolice kościoła z Racławówca-Zabierzowie, ale nie skręcamy w jego stronę tylko jedziemy za drogą która łukiem skręca w prawo i tak aż w okolice mostu prowadzącego do Niechobrza. Tutaj też jedziemy za drogą omijając skręta na most. Dalej po lekkich wzniesieniach przez Racławówkę docieramy do Zwięczycy. Na skrzyżowaniu w Zwięczycy, które jest zaraz za torami przecinamy drogę główną na wprost. Zjeżdżamy z góreczki i na rozjeździe skręcamy w lewo. Kawałek dalej omijamy wąską drogę prowadzącą na wprost i jedziemy za łukiem w prawo tak jak nas prowadzi droga. W ten sposób dojeżdżamy do końca ścieżki rowerowej wzdłuż zalewu. Trzymając się jej cały czas dojeżdżamy do końca naszej wycieczki, czyli na parking na Podpromiu.
reklama

Komentarze (7)

Średnia ocena trasy: 3.5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Wybrałam się wczoraj, z tym że rozpoczęłam od mety. Niestety pomyliły mi się drogi i w Nosówce zamiast w prawo skręciłam w lewo i zamiast 22 km zrobiłam 56 przez jakieś miejsca zapomniane przez Boga...i to w deszczu ;D i wyjechałam w Klęczanach hehe ;D Ale do wykonania poprawnie trasy wrócę;)
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Potwierdzam, przyjemna trasa. Ładne widoki, droga w miarę spokojna - o niewielkim ruchu samochodowym. polecam.
Wrażenia:
Stopień trudności:
Potwierdzam, fajna szyba trasa. Często nią jeżdżę :)
Stopień trudności:
jak malo czasu, to chociażby na tę traskę warto pojechać ;) poruszać się
Stopień trudności:
Fajna trasa, ciekawe widoki. Jak na krótką popołudniową przejażdżkę - w sam raz:)
Stopień trudności:
Spokojna, mało wymagająca trasa na niedzielną przejażdżkę.
Stopień trudności:
Gdy mało czasu to w sam raz:)
Stopień trudności: