Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Kacwin-Osturnia-Łapszanka-Łapsze-Kacwin

~25.23 km 6Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (6)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Z Kacwina drogą asfaltową ruszamy w stronę przejścia granicznego ze Słowacją. Trasa bardzo malownicza na horyzoncie widać głowną grań Tatr Bielskich. Przy granicy urzekający wodospad na potoku Kacwinianka. Dojeżdżamy do skrzyżowania skąd w prawo można się udać na Osturnię, a w lewo przez Wielką Frankową do Małej Frankowej - my wybieramy tę opcję. Z Małej Frankowej wracamy tą samą drogą do skrzyżowania i jedziemy w stronę Osturni. Z Osturni asfaltową wąską ścieżką udajemy się na Łapszankę, gdzie koniecznie należy zrobić postoj przy tarasie widokowym, aby moc podziwiać panoramę Tatr. Po nacieszeniu oczu i duszy przepięknym widokiem ruszamy dalej w stronę Łapsz Wyżnych gdzie cały czas jedziemy w dół. Następnie wyjeżdżamy w Łapszach Wyżnych gdzie przy kościele skręcamy w prawo i przez wieś drogą powiatową kierujemy się do Łapsz Niżnych, potem mijamy Niedzicę i dalej w stronę Kacwina, gdzie zakańczamy naszą piękna krajobrazowo ?Pętlę?.
07.09.2013
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

czy to jest trasa ktora przejedzie tez dziecko, ktore jezdzilo min na trasie Szczawnica-Czerwony Klasztor? czy jest trudniejsza? z gory dzieki :)
Wrażenia:
Stopień trudności:
Super trasa ,piękne widoki na Tatry zwłaszcza na Łapszance .Odcinek Kacwin -Osturnia -Łapszanka bardzo mały ruch na drodze ,nie tylko samochodowy ,bardzo rzadko spotykam tu rowerzystów,a szkoda bo to naprawdę piękna i ciekawa trasa . :)
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
bajeczna trasa wzdłuż której umieszczone są tabliczki z kodami QR pod którymi umieszczone są ciekawe informacje na temat regionu
przejechałem: 2013-09-07
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: