Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Bzianka-Wola Zgłobieńska- Babia Góra

~46.5 km Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
początkowo dość nudna trasa prosto z Bzianki do Woli, potem odbijamy w lewo i ciągnący się parę kilometrów asfaltowy podjazd, ładne widoki niestety za plecami. Następnie wjeżdżamy do lasu, ciągle lekki podjazd, za lasem skręcamy w lewo (w drogę która początkowo jej nie przypomina) i szutrem objeżdżamy las. Dojeżdżamy do drogi asfaltowej jedziemy lekko w lewo, potem wjeżdżamy w drogę na ścinkę drzew jakieś przyjemne 2km zjazdu przez las, stromy podjazd i wyjeżdżamy na zieloną ścieżkę która przez las poprowadzi nas do Babiej Góry zjazd przez serpentyny, ciasnym asfaltem. Wyjeżdżamy w Lutoryżu, można odbić z głównej i jechać równolegledo niej, bądź jechać wśród spalin i tirów. Trasa jak zawsze przejdzie przez ścieżkę rowerową nad Wisłokiem i powrót obwodnicą. Rysunek na mapie jest dość orientacyjny, ponieważ brakuje tych ścieżek którymi jechałam.
10.05.2014
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.