Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Rzeszów - Łańcut

~48.32 km 23Planuję 13Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Rzeszów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (23)

Przejechali (13)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa zaczyna się na obwodnicy przy skrzyżowaniu z Rejtana.Jedziemy na wschód ścieżką rowerową aż do oznaczonego skrętu na Słocinę. Cały czas prosto prowadzącym nas asfaltem- mijamy po drodze park (po prawej) i kościół (po lewej) po czym dojeżdżamy do skrzyżowania na którym skręcamy w lewo. Dalej asfaltowa droga przez parę km będzie nas prowadzić aż do Malawy, gdzie skręcamy w prawo. Jedziemy aż do stadionu w Malawie (znajduje się on po prawej stronie) na przeciw którego znajduje skręt w lewo w stronę Kraczkowej. Ta droga będzie nas prowadzić prosto przez ładnych kilka km przez Kraczkową, aż do Albigowej- po drodze towarzyszą nam ciekawe widoki po prawej stronie drogi. Tu nasza droga jest zakończona drogą przecinającą (Łańcut- Dynów) na której skręcamy w lewo i jadąc trochę pod górkę powoli docieramy E4 którą przecinamy na wprost i wjeżdżamy do Łańcuta. Jadąc cały czas prosto ul. Mickiewicza doprowadza nas do centrum miasta. Na jej końcu skręcamy w prawo na światłach po czym zaraz droga skręca w lewo i trafiamy prosto na rynek. Niedaleko jeżeli by pojechać w prawo z drogi z której przyjechaliśmy to widać już zamek w Łańcucie. Z miasta wyjeżdżamy szybkim zjazdem kolejno ulicami Słowackiego i Centarskiego (wyjazd z rynku na wprost drogi którą wjechaliśmy na rynek) po czym skręcamy w lewo i podjazdem, a następnie zjazdem trafiamy na mostek w Krzemienicy. Za mostkiem odbijamy w prawo i spory kawałek prosto przez tory, aż do skrętu w lewo koło kapliczki- znak skrętu na Palikówkę. Wjeżdżamy na długą prostą drogę, ale po paruset metrach skręcamy w lewo i jedziemy przez całą Palikówkę, aż do skrzyżowania- tutaj w lewo, ponownie przez tory i kilkaset metrów prosto i skręcamy w prawo w stronę Krasnego. W Krasnym w prawo zjazd wąską drogą i na dole w lewo, po czym skręt w prawo przy drogowskazie na Załęże. Droga będzie nas prowadzić na skręt w prawo i przez tory. Trzymając sę cały czas tej drogi dojedziemy do wiaduktu. Przejeżdżając pod nim skręcamy w prawo i trafiamy na drogą łączącą ul. Ciepłowniczą i nową część obwodnicy. Skręcamy w prawo w stronę ronda i na nim w prawo jadąc na wiadukt. Z niego już cały czas droga prosta wzdłuż obwodnicy (jadąc prosto przez każde skrzyżowanie), aż trafiamy do punktu z którego zaczynaliśmy przy Tesco.
reklama

Komentarze (6)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

trasa ok
przejechałem: 2014-06-22
Stopień trudności:
trasa ok z wyjątkiem dużego ruchu
przejechałem: 2014-03-25
Pogoda:
Stopień trudności:
dobra i szybka trasa, lekkie podjazdy
Stopień trudności:
i ja też z przerwą na obiad w łańcucie :) tra ok
Stopień trudności:
fajna trasa :) i przerwa na obiad w Łańcucie :)))
Stopień trudności:
Łatwa trasa dająca możliwość obejrzenia zamku w Łańcucie- dojazd i powrót po bocznych drogach, z dala od ciężarówek pędzących na głównej drodze.
Stopień trudności: