Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Bielany - Żoliborz

~14.7 km 17Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Bielany - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (17)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Startujemy przy ulicy Dewajtis (Krzyżówka z Marymoncka). Jedziemy drogą w kierunku klasztoru (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego), następnie, gdy przejedziemy uniwersytet, musimy zjechać na dół drogą i wjechać na ścieżkę dla rowerów. Jadąc cały czas przy lasku Bielańskim dojeżdżamy do kępy Potockiej.Następnie jedziemy wzdłuż stawku cały czas przy Wisłostradzie, gdy dotrzemy do końca stawku skręcamy w kierunku ulicy promyka (znajduje się po drugiej stronie stawku).Jedziemy po drodze gdyż następuje brak ścieżki lecz jest oznakowanie w którym kierunku do ścieżki), dojeżdżamy do Mickiewicza, mijamy go i przejeżdżamy pod górkę przez plac Lelewela., dalej na ścieżkę do Kechowieckiej (ścieżka ta jest pomiędzy dwoma kamienicami). Mijamy Słowackiego, dalej słynny Teatr Komedia na Żoliborzu, i jedziemy dalej kierując się cały czas ścieżką. Następnie jedziemy ulicą Braci Załuskich (tu również następuje brak ścieżki lecz jest oznakowanie), przez kładkę, następnie w prawo w Ogólną i do Marymonckiej którą to jedziemy aż do Zjednoczenia. Dalej skręcamy w nią, Następnie w prawo w Kasprowicza musimy dotrzeć do końcowej stacji pierwszej linii metra. Dalej Zgrupowania AK Kampinos, w prawo w Marymoncką i nową ścieżka rowerową do mety.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

ok
Stopień trudności:
Cała trasa po ścieżkach
Stopień trudności: