Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Z Goleniowa nad kąpielisko w Lubczynie

~21.23 km 3Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Goleniów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Mieszkańcy okolic Lubczyny bardzo często spędzają tu swój wolny czas. Ja ukazuję tu jedną z możliwych tras, moim zdaniem najciekawszą, którą dostaniemy się z Goleniowa do tejże wsi. W Lubczynie, miejscowości typowo turystycznej, położonej nad Jeziorem Dąbie, znajduje się strzeżone kąpielisko oraz dość szeroka, piaszczysta plaża. Jest tam również wypożyczalnia sprzętu pływającego, więc po przejażdżce rowerem możemy skoczyć na kajaki:) Trasa wygląda następująco: wyruszamy z ronda łączącego ulice Przestrzenną oraz Wojska Polskiego, jadąc tą drugą. Ok 10km tą drogą i proponuję skręcić w lewo. Wjedźmy w drugą drogę w lewo którą po ok 10km będziemy mijać. Tu będziemy jechać prosto do samego końca, aż dojedziemy do miejsca gdzie trzeba będzie wybrać prawą lub lewą- jedziemy w lewą. Teraz cały czas będziemy trzymać się tej drogi. Mijamy Komarowo. Przy wjeździe do Borzysławca trzeba będzie skręcić w lewą: jest tam niewielki zakręt w prawą a zaraz za nim wspomniana droga. Kolejne 2kilometry i jesteśmy w Lubczynie. Pozdrawiam czytających i gorąco zachęcam do zajrzenia tu. Piękna plaża dużo atrakcji przyjedźcie tu a się przekonacie:)
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

tylko w odwrotną stronę :)od Lubczyny do Goleniowa najgorszy odcinek to płyty w łąkach z Komarowem
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa na codzienne wypady. Płaska z w miarę ładną drogą.
Stopień trudności: