Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Trasa Krzeszów - Żywiec

~26.47 km 2Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Krzeszów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa biegnie z Krzeszowa wprost do Żywca poprzez pobliskie miejscowości. Na odcinku Krzeszów - Kocoń poruszamy się główną szosą pod dosyć odczuwalne wzniesienie - następnie przez Ślemień, Gilowice i Łękawicę prowadzą nas wiejskie mało ruchliwe drogi, które charakteryzują przede wszystkim zjazdy i równe odcinki z przepięknymi górskimi widokami i leśnymi zaciszami. Z ciekawszych miejsc, które podczas wycieczki możemy zobaczyć należy wymienić m. in . skocznie narciarskie oraz rynek w Ślemieniu, Centrum Gilowic, jezioro Żywieckie, a także przede wszystkim sam Żywiec, który jest bardzo atrakcyjną, górską miejscowością w Beskidzie Śląskim. Trasa jest średnio wymagająca, ponieważ nawierzchnia to w 75 % asfalt, lecz nie zapominajmy, że jest to teren górski i wzniesienia (nawet te lekkie) na pewno odczujemy :). Zachęcam do przejazdu, naprawdę warto spróbować :).
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa jak najbardziej atrakcyjna ze względu na uroki Beskidu Żywieckiego, lecz jednak niemal równie wymagająca. Mimo to, polecam :)
Stopień trudności: