Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Kraków - Świątniki Górne

~17.88 km 10Planuję 8Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Kraków - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (10)

Przejechali (8)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa będzie alternatywą dla jazdy bardzo ruchliwą Zakopianką. Wycieczkę zaczynamy spod Wawelu, na bulwarach wiślanych. Kierujemy się w stronę Mostu Grunwaldzkiego drogą rowerową, przekraczamy Wisłę, pokonujemy Rondo Grunwaldzkie i jedziemy wzdłuż ul. Monte Cassino. Przy tzw. banku okrąglaku skręcamy w lewo, na ul. Kapelanka, mijamy po prawej stronie stację benzynową, salon samochodowy, hipermarket Tesco, za hotelem skręcamy w lewo w ul. J. Brożka, po lewej stronie cały czas ciągną się tory tramwajowe. Dojeżdżamy do pętli tramwajowej w Łagiewnikach, na skrzyżowaniu jedziemy na wprost w ul. Ks. J. Tischnera, mijamy stację benzynową po prawej stronie. Wjeżdżamy w prawo na wiadukt na ul. J. Turowicza, przed nami podjazd. Po lewej stronie mijamy CH Bonarka, parking dla ciężarówek, na skrzyżowaniach jedziemy cały czas na wprost, przejeżdżamy przez ul. Z. Herberta. Zjeżdżamy ślimakiem na drogę równoległą do autostrady, na rondzie kierujemy się na Swoszowice. Jedziemy ul. Myślenicką, ul. M. Krzyżańskiego w kierunku Wrząsowic i Świątnik Górnych. Po drodze mijamy remizę strażacką po lewej stronie. Z daleka widać dwie wieże kościoła w Świątnikach. Za Wrząsowicami zaczyna się podjazd na rondo w Świątnikach Górnych naprzeciwko szkoły, skręcamy w lewo i docieramy do celu wycieczki.
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Bardzo fajna trasa
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa bardzo ciekawa. Polecam
przejechałem: 2012-11-30
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: