Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Stare Bemowo - Ursynów

~19.09 km 3Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa ma za założenie połączenie Starego Bemowa z SGGW na Ursynowie. Startujemy u zbiegu ulic Kaliskiego oraz Radiowej. Wyruszamy w stronę centrum ulicą radiową. Mijamy Powstańców Śląskich, aż dotrzemy do ulicy Dywizjonu 303 w którą to skręcamy kierując się cały czas w stronę centrum, następnie ulica zamienia się w Obozową jedziemy prosto mijamy Prymasa Tysiąclecia, dalej Obozową, a następnie w Młynarską. Dalej jedziemy w kierunku Ursynowa, skręcamy w lewo w Aleje Solidarności. Następnie w prawo w Okopową, potem Towarową, Koszykową i docieramy do Tytusa Chałubińskiego. Skręcamy w prawo w aleje Niepodległości którą to jedziemy cały czas prosto. Docieramy do Wilanowskich, a dalej w prawo w Dominikańską i w Nowoursynowską. Nasz cel już jest blisko więc to tylko kwestia czasu.
reklama

Komentarze (3)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Szybkie połączenie ale trochę niebezpieczne ze względu na jazdę po szosie
Szybki dojazd z Bemowa na Ursynów ale niestety trzeba uważac na kierowców
Stopień trudności:
Połączenie Bemowa i ursynowa- Ta trasa się sprawdza!
Stopień trudności: