Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Pętla wokół Zamku Chęciny

~15.71 km 2Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Chęciny - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa 15 kilometrowa której start i metę umiejscowiłem przy zamku w Chęcinach (zdjęcie). Jak widać na mapie, kierujemy się drogą w ten sposób aby minąć zamek mając go po lewej ręce- jest tam tylko jedna taka droga. Proponuję cały czas jechać prosto. Będziemy jechać lasem a także drogą prowadzącą wśród pól. Ogólnie równinno-nizinne obszary. Po kilku kilometrach wjedziemy do lasu na ok 10minut. Jedziemy wciąż ciągle prosto, aż ujrzymy drogę główną tzw. "siódemkę" - po naszej lewej stronie. Jednak w miejscu złączenia wspomnianej drogi z tą, którą jedziemy, odbijamy w prawą stronę. Znów wjeżdżamy do lasu i teraz czeka nas ok 8-mio kilometrowa przezeń przeprawa:) W pewnym momencie las się kończy, wjeżdżamy na drogę główną 762- skręcamy w prawo. Teraz już ostry finisz:) Jedziemy prosto trzymając się wspomnianej drogi 762. Wjeżdżając do Chęcin jednak proponuję na rozjeździe dróg pojechać w prawo- na 763. W ten sposób lądujemy w miejscu, z którego wyruszyliśmy. Nawierzchnia szosowa przyzwoita. Gorąco polecam!!
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

bardzo malownicza trasa ;)
Stopień trudności: