Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Miedzylesie,Mostowice,Zieleniec

~61.73 km 4Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
...przyjemna ,jednodniowa trasa,znakomita nawierzchnia...
07.09.2013
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 4.3
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Dokładnie, zgadzam się. Odcinek od Międzylesia jest trudny- długi strony podjazd, potem zjazd a droga fatalna. Później zdecydowanie nadrabia. Jechałem tylko do Poniatowa i odcinek Niemojów-Poniatów, gdzie jedzie się nad doliną rzeki wzdłuż granicy jest przepiękny. Polecam, ale na kolarkę się z pewnością nie nadaje.
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
W sierpniu 2014r. przejechałem tą trasę z Bystrzycy Kłodzkiej przez Międzylesie, Zieleniec do Kudowy Zdr. Wrażenia fantastyczne, jak wszędzie w Kolinie, ale co do nawierzchni mam inne zdanie. Uważam, że fragment między Międzylesiem a skrzyżowaniem z drogą 3275D z Różanki, nie można nazywać drogą z nawierzchnią. Ten odcinek w ogóle niema asfaltu, oprócz kilkuset metrów w Lesicy. Tam nawierzchnią jest tłuczeń, który był pod asfaltem, a z asfaltu nie pozostało nic. To najgorszy odcinek drogi nie tylko w Kotlinie, ale i na Dolnym Śląsku, a nie wiem czy nie dalej.
przejechałem: 2014-08-17
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: