Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Szczecin - Jez. Miedwie z premią górską

~39.7 km Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa "Szczecin - Jez. Miedwie z premią górską" to kolejna alternatywa dla Szosy Stargardzkiej. Jest dłuższa, trudniejsza bo znajduje się na niej przewyższenie o jakie trudno gdziekolwiek indziej na Nizinie Szczecińskiej. Trzeba się wspiąć na wysokość ok. 130 m.n.p.m na obszarze Puszczy Bukowej. Odpoczynek przy Kamieniu Serce Puszczy to właśnie ta Premia Górska. Dalej trasa jest już najczęściej z górki. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę, aby dobrze obrać kierunek jazdy w Dobropolu Gryfińskim. Łatwo pominąć konieczność skrętu w lewo i od razu w prawo w zielony szlak im. Bolesława Czwójdzińskiego. Z Dobropola aż do trasy S-3 jedziemy cały czas z górki leśną drogą. Chwilami bardzo z górki - frajda niesamowita, lecz mogą tam znajdować się piach, gałęzie, błoto. O utratę panowania nad rowerem i upadek przy dużej prędkości nietrudno. Lepiej ostrożnie! Należy także zachować ostrożność pokonując kilkusetmetrowy odcinek starej drogi S-3.
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.