Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Andrychów- Nowa Wieś

~44.88 km Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Andrychów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Ta trasa jest doskonałym wyborem dla pragnących dłuższej przejażdżki po płaskim i łatwym terenie. Swoją podróż rozpoczynamy w Andrychowie przy początku drogi na Zator. Droga z początku ciągnie się płasko między domami. Jedziemy tak około 6km i w miejscowości Wieprz skręcamy na Wadowice. Od razu napotykamy się na krótki podjazd po serpentynie- dobry aby się rozgrzać. W trakcie jazdy tą drogą możemy podziwiać rozpościerające się po naszej prawej stronie Beskidy. W miejscowości Frydrychowice skręcamy koło szkoły w lewo. Kierujemy się tą drogą przez następne 5km i wjeżdżamy do miejscowości Przybradz. Przy końcu tej drogi skręcamy w lewo i po krótkim czasie dojeżdżamy do drogi nr 781, z której niedawno zjechaliśmy. Przejeżdżamy przez nią i jedziemy 800 m i skręcamy w prawo na Piotrowice. Tutaj czeka nas najgorsza część trasy- droga jest tu dziurawa jak ser szwajcarski. Jedziemy tak, aż dojedziemy do skrętu na Brzeszcze. Skręcamy i jedziemy 1,5km podziwiając wieskie krajobrazy tych okolic. Wjeżdżamy do Polanki i gdy skończy się ta droga, przy pomniku ofiar wojny skręcamy na krótko w lewo, lecz nie trzymamy się długo tej drogi i po chwili odbijamy na Głębowice. Ten 6-kilometrowy odcinek lekko faluje i po jego przejechaniu zauważamy skręt na Osiek. Jedziemy tak między stawami i polami niecałe 5km i dojeżdżamy do "centrum" Osieka. Po lewej stronie widzimy skręt w lewo na Malec i tam się kierujemy. Ten odcinek pokonujemy dosyć szybko, bo droga jest w dobrym stanie. Przy jej końcu skręcamy w lewo i po chwili dojeżdżamy do drogi na Kęty.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Przyjemna, niewymagająca trasa
Stopień trudności: