Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Oświęcim - Andrychów

~29.8 km 1Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Oświęcim - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa dosyć łatwa prowadząca malowniczymi ścieżkami Podbeskidzia. Swoją wyprawę rozpoczniemy w Oświęcimiu, w miejscu odejścia drogi na Kęty. Tam właśnie skierujemy swoje rowery.Tą drogą będziemy się posuwać przez niecałe 10 km. Uwaga na samochody! W miejscowości Skidziń szukamy skrętu na Osiek i gdy go znajdziemy, skręcamy tam. Tą szosą rzadko jeżdża samochody, więc można się odprężyć. Po drodze mijamy kilka stawów i możemy nasłuchiwać odgłosów ptaków wodnch. Po ok. 20 min spokojnej jazdy, przy znaku "Kęty 13" skręcamy tamże. Wkraczamy w bardzo malowniczą wioskę Witkowice. Jest to miejscowość znana z tamtejszych kapliczek robionych przez jej mieszkańców. Dojeżdżamy do drogi głównej i skręcamy w lewo na Nidek. Jedziemy tak przez około 3km. Po drodze mijamy zabytkowy drewniany kościółek. Gdy dojedziemy do drogi głównej, skręcamy w prawo na Andrychów i tą drogą dojeżdżamy do kresu naszej podróży.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Przyjemna :)
Stopień trudności: