Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Do worka bieszczadzkiego

~50.64 km 4Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Eva
Piękna, odludna trasa, prowadząca drogami szutrowymi (33,5 km) asfaltem i drogami gruntowymi. Poza sezonem całkowicie wyludniona trasa. Trudy podróży rekompensuje piękny krajobraz. Trasa biegnie gdzieniegdzie tuż obok granicy z Ukrainą. Uwaga na drogi szutrowe wysypane kamieniem. Zaczynamy obok siedziby straży granicznej w Stuposianach. Dosyć zniszczona droga asfaltowa prowadzi do Mucznego. Zaraz za resztkami mostu w Tarnawie Niżnej trzeba skręcić w prawo w drogę leśną. Do Bukowca czeka nas około 10 km stokówką. Zaraz za parkngiem w Bukowcu jest szlak rowerowy BdPN ?Górny San? który prowadzi drogą szutrową i przez ukwieconą łąkę do cmentarza w Beniowej- urokliwe miejsce. Z Beniowej piękna panorama na Bukowe Berdo. Pętla prowadzi z powrotem do parkingu w Bukowcu, a dalej pojawia się droga asfaltowa obok torfowiska i dalej do Tarnawy Niżnej i zagrody żubrów w Mucznem. Trasa ta, nieco z dala od najczęściej odwiedzanych miejsc w Bieszczadach jest bardzo atrakcyjna przyrodniczo. Nie ma wielkich wzniesień, chociaż jest kilka męczących podjazdów.
01.08.2013
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Cześć, takie pytanie. Jak wygenerować plik GPX tej trasy. Nigdzie nie ma wskazówek w tej kwestii :/