1. Co to za przedmiot? Podaj pełną nazwę i cene. Posiada system szyb">
Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Rowerem po gminie Kożuchów

~9.73 km Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Kożuchów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
GRATULACJE! Właśnie odnalazłeś/aś naszą trasę konkursową! Aby nas o tym poinformować, poniżej dodaj komentarz o treści "Znalazłem/am", a następnie odpowiedz na poniższe pytania"
1. Co to za przedmiot? Podaj pełną nazwę i cene. Posiada system szybkiego wpinania toreb IBERA. Kompatybilny z większością rowerów. Regulowany i wykonany z lekkiego sztywnego aluminium. 2. Ile kosztuje 50 mln tubka preparatu zapobiegający spiekaniu? 3. Co przedstawia poniższy obrazek. Podaj pełna nazwę i cenę. 30% Idealny asfalt 70% Dziurawy asfalt Trasa dobra dla rowerów miejskich i górskich. Droga wiedzie przez 2 wsie. Po drodze mijamy kapliczki mszalne stojące na poboczu drogi, które symbolizują ,ze droga wiedzie ku cmentarzowi. Zwiedzimy również zabytkowy kościół w Mirocinie Górnym, który został zbudowany na przełomie XV w. oraz zabytkowe dworki jak i ogromne gospodarstwa agroturystyczne w których z pewnością będzie możliwość wypoczęcia po męczacej podróży. Przejeżdżając przez M.Średni ku M.Górnemu po naszej lewej stronie napotkamy zakład który od wieków zajmuje się ręczna produkcją mebli.Możliwość zwiedzenia zakładu umożliwi państwu kierownik produkcji który pokaże państwu krok po kroku jak tworzy sie meble bez użycia maszyn.Po dojechaniu do M.Górnego polecam szczególnie powrót do Kożuchowa nie tą samą trasa lecz drogą która z M.Górnego propwadzi po lini prostej do samego Kozuchowa.Ponieważ na trasie będzie ogromny obiekt czyli tor motocrossowy na który w każda 1 niedzielę miesiaca odbywają sie zawody.Zbierają sie tam zawodnicy z całej Europy.Jest to nalepszy tego typu tor w tej części Polski. Zawodnicy ścigają się motorami w różnych klasach po błotnistym terenie usianym pagorkami dzięki którym zawodnicy skaczą na motocyklach po kilkadziesiąt metrów w powietrze. Polecam tę trasę szczególnie.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.