Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Bełchatów - Zelów

~35.7 km Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Wyjeżdżamy z Bełchatowa ulicą Czapliniecką, mijając po drodze szpital wojewódzki im. Jana Pawła II i ogródki działkowe. Za nimi skręcamy w prawo, kierując się w stronę Zelowa. Już po kilku metrach po lewej stronie mijamy zabytkowy dworek z XIX w. Mijamy Domiechowice. Po ok. 1,5 km, obok kapliczki skręcamy w prawo, kierując się do miejscowości Ławy. Tam na skrzyżowaniu jedziemy prosto. Przejeżdżamy przez Mikorzyce, Józefów i Apolinów. Część trasy wiedzie przez las. Przy jego końcu można skręcić wprawo i po zjechaniu kilkuset metrów leśną drogą znajdziemy się nad uroczym, o bardzo czystej wodzie, leśnym jeziorze. Kontynuując naszą trasę, z Apolinowa dojeżdżamy do Rożniatowic. Na skrzyżowaniu skręcamy w prawo i po przejechaniu 2 - 3 km dojeżdżamy do miejscowości Ostoja, którą mijamy jadąc na północ. Osiągamy Grabostów. Przy dojeździe do drogi, skręcamy w lewo kierując się do Bujen. Mijamy je i jedziemy dalej do Zelowa. Przy samym wjeździe wynurza się Kościół Husycki. Następnie kierujemy się do centrum miasteczka. Powrót do Bełchatowa zaczynamy od ponownego dojazdu do Kościoła Husyckiego. Tam zamiast skręcić w lewo jedziemy prosto, mijamy Mauryców i dojeżdżamy do Sromutki, gdzie najpierw skręcamy w lewo, a po kilku metrach w prawo, by kierować się najpierw do Strzyżewic, a następnie do Parzna. Z daleka będzie już widać murowany kościół. Z Parzna do Bełchatowa pozostaje 8 km przez Lesisko, Emilin i Domiechowice. Dojeżdżamy do ulicy Czaplinieckiej.
reklama

Komentarze

(niewymagane)