Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Łeba - wycieczka na wydmy

~14.4 km 17Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (17)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Na wycieczkę trzeba zarezerwować większą część dnia. Warto spędzić trochę czasu na wydmach :) Wycieczka zaczyna się pod ogromnym kościołem, w pobliżu wypożyczalni rowerów. Rowery niestety nie są najlepsze, w całej Łebie można spotkać turystów zmagających się z wypożyczonymi maszynami ;) Na szczęście w razie problemów można poprosić o pomoc w wypożyczalniach spotkanych po drodze - przykręcą co trzeba. Lepsze rowery są do wypożyczenia przy wejściu na teren rezerwatu (w miejscowości Rąbka). Wejście na ścieżkę prowadzącą na wydmy jest płatne. Przed samymi wydmami bezpłatny parking rowerowy. W drodze powrotnej warto zahaczyć o port w Łebie - można tam zjeść pyszną, świeżą rybkę! Na końcu wycieczki jedziemy ulicą Kościuszki, najbardziej reprezentacyjnym deptakiem Łeby.
19.07.2013
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

BAJKA
przejechałem: 2016-05-01
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Ja dziś przejechałem tę trasę. Co dalej... Wziąłem rower na plecy i wdrapałem się na wydmy. Potem górą wydm na plażę, około 2km plażą jest wyjście w kierunku wyrzutni rakiet i wróciłem na pierwotną trasę. Sam przejazd z Łeby do wydmy nie jest skomplikowany. Potem przejście po wydmach jest prawdziwym wyzwaniem. Mimo wszystko każdemu polecam!
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: