Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Podraciborskie Kółeczko

~34.31 km Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Wyjechałem o piątej rano. Całe kółko: 2h. Na drodze od Krzyżanowic do Raciborza (Chałupki-Racibórz) radzę uważać: mnóstwo samochodów, a w godzinach porannych dziesiątki tirów.
11.07.2013
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

aby ominąć niebezpieczna drogę 45, zacznij za Rafako, jedź wzdłuż torów. Przejedź tory na drugim przejeździe.Wyjedziesz w Bieńkowicach na szlaku niebieskim. Następnie przeskocz 45 w okolicach boiska. Potem kieruj się na kościół Urbanka za Tworkowem. Dojedziesz do Owsiszcz i w lewo. Następnie kierunek Hat (czechy). Ok 500 m będzie szlak rowerowy w lewo do Nowej Wioski i Krzyżanowic. Później na most i wzdłuż Odry przez Buków i wyludnioną Ligotę Tworkowską do Raciborza. Wyjedziesz na starym moście, kierunek trasa rowerowa na wałach. Trasa ciekawsza, bezpieczna i super widok na wiatrak.
przejechałem: 2013-08-01
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności: