Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Trzebinia - Kraków

~41.11 km 18Planuję 16Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Trzebinia - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (18)

Przejechali (16)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Naszą przygodę rozpoczynamy w Trzebini. Zależy nam głównie na ominięciu ruchliwej i niebezpiecznej DK79. Zaraz za światłami kierując się w stronę Młoszowej skręcamy w prawo, gdzie po przejechaniu przejazdu kolejowego naszym oczom ukazuje się szutrowa, świetnie utrzymana droga prowadząca przez Puszczę Dulowską. W otoczeniu lasów jedziemy cały czas prosto, kierując się niebieskim szlakiem rowerowym. W Rudnie szlak zmienia kolor na czerwony i dalej prowadzi spokojnymi dróżkami leśnymi. Trzeba zwrócić uwagę, że na części leśnego odcinka występuje asfalt, jedzie się po nim bardzo dobrze. Następnie przejeżdżamy pod autostradą i kierujemy się na widoczny po lewej mini wąwóz. Tu będzie trochę pod górkę, ale co tam, przecież nie może być cały czas płasko. Później przejeżdżamy mostem nad autostradą i kierujemy się na wsie : Chrosna oraz Morawica. Lubiący podjazdy mogą skręcić na Brzoskwinię ( pyszna nazwa :) ) i pojechać górą. Po chwili dojeżdżamy do lotniska, skąd do centrum Krakowa już parę kilometrów :)
reklama

Komentarze (7)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Jak że mieszkam w Brzoskwini to tą trasę znam bardzo dobrze. Jedna z najprzyjemniejszych i urokliwych dróg rowerowych. Zamiast do albo z Trzebini można dojechać nad Zalew Chechło.
Wrażenia:
Stopień trudności:
ufff...piękna, ale w mglisty dzień ma swój urok...moczarów:)
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa bardzo przyjemna, ładna droga w lesie, polecam :)
przejechałem: 2013-05-07
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa krąży wokół A4, ale warto zobaczyć ruiny zamku w Tenczynie i widok na Kraków od Alwernii, a po drodze też piękny las, tylko ścieżki w nim od linijni.
Stopień trudności:
Lajcik! ;-))
Stopień trudności:
Chyba najczęstsza trasa jaką jeżdże:) Świetne tereny, polecam!
Stopień trudności:
Leśna i bardzo spokojna. Omijamy główne drogi, a dojeżdżamy do Krakowa :)
Stopień trudności: