Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
skijer

skijer

Mszana Dolna
Dookoła góry mniejsze i większe,do wyboru,do koloru,więc jeśli tylko jest ochota i dobre towarzystwo trzeba się ruszać,pora zimowa narty zjazdowe lub śladowe,pora ciepła rowerek lub z buta w górki.
574.4
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2016-07-24 15:32:32
skijer dodał i przejechał trasę Mszana D.-Olszówka-Rabka i nazad.
2016-07-23 22:04:49
skijer dodał i przejechał trasę Matejki 20
2016-07-23 15:22:59
skijer dodał i przejechał trasę 23.07.2016 13:56
2016-07-21 20:06:07
skijer dodał i przejechał trasę Dźwirzyno-Grzybowo-Borek-Roba-Dźwirzyno
Trasa urozmaicona widokowo,prowadząca po różnych drogach,łatwa,dość dobrze oznakowana,utrudnieniem był dość silny wiatr na otwartej przestrzeni.
2015-03-28 21:50:22
skijer planuje przejechać trasę Radzikowo-Dźwirzyno-Mrzeżyno-Karcino
2015-03-28 21:38:20
skijer dodał komentarz do trasy Kołobrzeg - Dźwirzyno - Mrzeżyno
Trasa to fragment międzynarodowego szlaku rowerowego R10 biegnącego wokół Bałtyku. Prowadzi głównie wygodnymi drogami rowerowymi. Rozpoczyna się w Kołobrzegu przy Parku Jedności Narodowej. Nie wiem dlaczego na kołobrzeskim odcinku nawierzchnią trasy jest pyłowa cegła , zamiast asfaltu. Dopiero potem przed Grzybowem zaczyna się asfalt , którym to wygodnie jedziemy przez las. Potem trasa przechodzi wzdłuż szosy powiatowej i gdzieś przy jakimś ośrodku w Dźwirzynie urywa się. Dźwirzyno musimy więc przejechać jezdnią. Droga dla rowerów ponownie pojawia się na wysokości dźwirzyńskiego portu. Początkowo jest z polbruku a potem znowu przechodzi w asfaltową. Przed Rogowem można zatrzymać się przy jeziorze Resko Przymorskie. Kolejna miejscowość to Rogowo , jedna z najbardziej industrialnych miejscowości nad morzem. Z resztą cały ten obszar od Dźwirzyna jest dość specyficzny. Za Rogowem droga rowerowa przechodzi w ciąg pieszo-rowerowy i ponownie zamiast asfaltu pojawia się polbruk , a przed samym Mrzeżynem za cpr robi wydzielone z drogi płytowe pobocze. Mrzeżyno było u mnie punktem końcowym. Jednak trasę można wydłużyć do Pogorzelicy wytyczoną przez gminy Trzebiatów i Rewal trasą rowerową przez dawny wojskowy poligon. Mi zabrakło już na nią czasu. Do Kołobrzegu powrót tą samą drogą
2014-08-18 19:54:28
skijer przejechał trasę Dookoła Jeziora Gardno
Bardzo fajna wycieczka po Słowińskim Parku Narodowym. Kilka lat temu byłem w Rowach i stamtąd rozpoczynałem swoje rowerowe eskapady. Jedną z nich była właśnie opisywana przeze mnie wycieczka. Zaczynamy przy wejściu na teren SPN (oczywiście w sezonie trzeba płacić chyba że będziemy tam przed ósmą rano- wtedy często jeszcze nikogo nie ma w kasie).Jedziemy północnym brzegiem jeziora. Po drodze (po prawej)ładna platforma widokowa. Trzymamy się czerwonego szlaku rowerowego. Dojeżdżamy nim do leśniczówki Gardna. Tu szlak się rozdwaja. Jedziemy w prawo po betonowych płytach. Po drodze można skręcić w prawo i dojechać wzdłuż kanału przez wysokie trzciny (ciężko) do platformy widokowej. Rzadko można tam kogoś spotkać a podjechać/podejść warto). Jeśli podjechaliśmy do platformy musimy wrócić tą samą drogą do szlaku i skręcić w prawo. Jeśli nie, jedziemy prosto. Szlakiem dojedziemy do miejscowości Gardna Wielka. Warto tam podjechać obejrzeć Diabelski kamień leżący niedaleko brzegu jeziora (da się na niego wejść). Od kamienia w gorę szutrówką wjeżdżamy na niewielki ryneczek z kościołem. Jedziemy w prawo w stronę Gardny Małej. Cały czas towarzyszy nam czerwony szlak rowerowy. W miejscowości Wysoka należy skręcić w prawo w szeroką, szutrową drogę. W każdym razie tak było kilka lat temu, teraz może już być asfalt). Dojedziemy nią do wsi Retowo. Potem może być gorzej. Szlak co prawda towarzyszył nam będzie aż do Rowów ale stan mostków na licznych ciekach wpadających do jeziora był kiedyś kiepski. Mam nadzieję, że obecnie będzie lepiej. Ja ryzykowałem i, z duszą na ramieniu, przechodziłem przez nie. Jadąc dalej docieramy do Rowów i kończymy wycieczkę tam, gdzie ją zaczynaliśmy. Jest to więc typowa pętla. Wycieczka jest naprawdę atrakcyjna. Polecam!
2014-04-26 20:50:18
2013-09-24 19:30:46
skijer dodał i przejechał trasę Pogorzelica-Mrzeżyno-Roba-Pogorzelica
Trasa stworzona z kilku innych w jedno z wrześniowych popołudni.Zalecany typ roweru,góral,ze względu na wszystkie rodzaje nawierzchni;kocie łby,płyty perforowane,droga szutrowa,droga leśna,DZIURAWY !! asfalt.W mniejszości jazda po ścieżkach rowerowych/dobrych/ i szosie.
2013-08-26 20:08:09
skijer dodał komentarz do trasy Kraków-Tyniec
Trasa rozpoczyna się od Krakowa, następnie biegnie przez - Most Dębnicki, Tor wodny, Tyniec, Tor Wodny, i z powrotem do Krakowa
2013-08-24 19:36:14
2013-08-22 02:30:13
skijer dodał trasę Mszana Dolna-Szczawnica-Frydman
Trasa nad Zalew Czorsztyński z wykorzystaniem odcinka ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru tzw.Drogą Pienińską biegnącą wzdłuż Dunajca.Tylko ten ok.10 km.odcinek jest drogą terenową,reszta to szosa.Po drodze są dwa podjazdy,na Lubomierz Przysłop i Falsztyn,reszta prawie po płaskim.
2013-08-21 18:36:04
skijer planuje przejechać trasę Stężyca - Szymbark (Wieżyca)
2013-08-21 18:36:04
skijer dodał trasę Ogonki-Wieżyca-Niebo-Piekło-Ogonki
To jest jedna z planowanych tras na wypad,na Kaszuby.Mam nadzieję że przejadę ją w tym miesiącu.