Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
s0czek

s0czek

Bochnia
lubię rower
63.1
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-08-07 23:03:37
s0czek przejechał trasę Dolina chochołowska
Prawdziwe Tatry :) Jeżeli ktoś chce połączyć treking pieszy z jazdą na rowerze to jedno z lepszych do tego miejsc. Aby trafić do samej dolinki ( nie wolno tam wjeżdżać samochodami ) trzeba przejechać Chochołów i wypatrywać zjazdu w lewo. Tam będzie parking, gdzie możemy zostawić auto. Dalej jedziemy na rowerze. Trasa biegnie piękną Dolinka pomiędzy wysokimi szczytami i łąkami górskimi. Na samym końcu dojedziemy do schroniska, w którym można odpocząć. Warto także wyjść na pobliski szczyt - Grzesia. Trasa jest również dobrze oznaczona, podejście jest strome, ale niezbyt długi. Na górze podziwiamy przepiękne widoki na Tatry oraz Beskidy. Powrót tą samą drogą, jedzie się naprawdę świetnie !!! Polecam dla całych rodzin :)
2017-08-01 19:52:42
s0czek przejechał trasę szlak wokół Tatr -cz.1
Trasa bardzo malownicza, w całości prowadzi po ścieżce rowerowej, co kilka kilometrów możliwość odpoczynku w przystosowanych do tego punktach.Trzeba pamiętać o kaskach i kamizelkach odblaskowych w plecaku (wymagania słowaków). Można więcej poczytać o całości trasy w internecie "Szlak wokół Tatr" przewodnik wydany przez gminę Czarny Dunajec.
2017-08-01 19:33:36