Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
pyzio19

pyzio19

Rzeszów
Hmm.... co by tu o sobie napisać?
221.6
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2013-08-24 18:07:31
pyzio19 przejechał trasę Mała pętelka przez Matysówkę i Słocinę
Wyruszamy z centrum Rzeszowa (Rynek) ul. Słowackiego w dół do Chopina, następnie kierujemy się na ścieżkę rowerową nad Wisłokiem, która dojeżdżamy do zapory. Tam jedziemy na drugą stronę Wisłoka i kierujemy się dalej wzdłuż obwodnicy do skrzyżowania koło Tesco. Skręcamy w prawo na Sikorskiego i później w lewo w stronę Zalesia (ul. Łukasiewicza). Nią jedziemy do końca następnie drogą przed kościołem pod górkę (pokrywa się tu z czarnym szlakiem), gdy kończy się droga skręcamy w prawo i dalej podjeżdżamy tzw. serpentynką okrążając stojący na naszej drodze dom. Ścieżka powinna nas doprowadzić do polnej drogi którą jedziemy prosto, aż do drogi szutrowej na której skręcamy w lewo. Tą szutrówką jedziemy parę km aż do asfaltu, tu skręt w lewo kawałek zjazdu kierując się prosto na szczyt górki na Słocinie. Zjeżdżając z niej należy uważać by nie przegapić skrętu w prawo w wąską asfaltową drogę, która powinna wyjść na przeciwko zajezdni autobusów przecinając inny szerszy asflat. Tam obok zajezdni jedziemy kawałek szutrem i wjeżdżamy w las. Trafiamy od razu na leśną drogę która powinna nas doprowadzić przez las w dół aż do drogi asfaltowej przecinającej las. W zależności gdzie wyjedziemy do asfaltu trzeba się dostać na szczyt małego asfaltowego podjazdu który jest w lesie. Tam zaraz przy lesie powinna znajdować się szutrowa droga prowadząca w stronę Rzeszowa (zjazd). Skręca ona po jakimś czas w lewo a następnie trzeba odbić w prawo i dojeżdżamy do ul. Świętej Faustyny. która doprowadzi nas do ul. Słocińskiej. Tutaj w prawo i kawałek dalej w lewo na ul. Władysława Stanio, która trafiamy na ul. Olbrachta. Podjazd asfaltem i jesteśmy na ulicy Lwowskiej. Teraz w lewo i cały czas prosto do miasta. Skręcamy dopiero za mostem w lewo (na ul. Targową) i później pierwsza w prawo i tak trafiamy z powrotem na Rynek.