Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
promocja

promocja

Łapsze Niżne
Promowanie aktywnego wypoczynku w Gminie Łapsze Niżne
156.9
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-08-14 08:22:42
2014-05-21 07:37:12
2014-05-20 12:47:28
promocja dodał i przejechał trasę Łapszanka-Łapsze-Kacwin-Osturnia-Łapszan
Z Kacwina drogą asfaltową ruszamy w stronę przejścia granicznego ze Słowacją. Trasa bardzo malownicza na horyzoncie widać głowną grań Tatr Bielskich. Przy granicy urzekający wodospad na potoku Kacwinianka. Dojeżdżamy do skrzyżowania skąd w prawo można się udać na Osturnię, a w lewo przez Wielką Frankową do Małej Frankowej - my wybieramy tę opcję. Z Małej Frankowej wracamy tą samą drogą do skrzyżowania i jedziemy w stronę Osturni. Z Osturni asfaltową wąską ścieżką udajemy się na Łapszankę, gdzie koniecznie należy zrobić postoj przy tarasie widokowym, aby moc podziwiać panoramę Tatr. Po nacieszeniu oczu i duszy przepięknym widokiem ruszamy dalej w stronę Rzepisk, gdzie przed wsią odbijamy w prawo w polną drogę w stronę Pawlikowego Wierchu. Stamtąd dalej polną drogą na Kuśnierzow Wierch. Po drodze można się posilić owczym serem i ugasić pragnienie zyntycą w Bacowce u Kazka. Dojeżdżamy do powiatowej drogi asfaltowej, skręcamy w prawo i przez wieś drogą powiatową kierujemy się do Łapsz Niżnych, potem mijamy Niedzicę i dalej w stronę Kacwina, gdzie zakańczamy naszą piękna krajobrazowo "Pętlę"
2014-05-20 12:15:19
2014-05-20 11:35:54
promocja dodał i przejechał trasę Kacwin-Osturnia-Łapszanka-Łapsze-Kacwin
Z Kacwina drogą asfaltową ruszamy w stronę przejścia granicznego ze Słowacją. Trasa bardzo malownicza na horyzoncie widać głowną grań Tatr Bielskich. Przy granicy urzekający wodospad na potoku Kacwinianka. Dojeżdżamy do skrzyżowania skąd w prawo można się udać na Osturnię, a w lewo przez Wielką Frankową do Małej Frankowej - my wybieramy tę opcję. Z Małej Frankowej wracamy tą samą drogą do skrzyżowania i jedziemy w stronę Osturni. Z Osturni asfaltową wąską ścieżką udajemy się na Łapszankę, gdzie koniecznie należy zrobić postoj przy tarasie widokowym, aby moc podziwiać panoramę Tatr. Po nacieszeniu oczu i duszy przepięknym widokiem ruszamy dalej w stronę Łapsz Wyżnych gdzie cały czas jedziemy w dół. Następnie wyjeżdżamy w Łapszach Wyżnych gdzie przy kościele skręcamy w prawo i przez wieś drogą powiatową kierujemy się do Łapsz Niżnych, potem mijamy Niedzicę i dalej w stronę Kacwina, gdzie zakańczamy naszą piękna krajobrazowo ?Pętlę?.
2014-05-20 11:35:54