Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
mopdzioby

mopdzioby

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
87.8
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2014-06-21 20:07:15
mopdzioby dodał i przejechał trasę Zbąszyń-Łomnica-Łęczno-Łomnica-Zbąszyń
Łatwa trasa, w sam raz na spokojną przejażdżkę. Utrudnieniem w ciepłe dni może być dość długi, piaszczysty odcinek między Nowym Dworem a Łomnicą. Dwukrotnie przejeżdżamy nad autostradą A2, bardzo dużo odcinków leśnymi dróżkami.
2014-04-06 12:47:32
mopdzioby przejechał trasę Rusałka - Strzeszyn - Kiekrz
Trasa głównie przeznaczona dla amatorów niedzielnych przejażdżek. Większość trasy prowadzi poprzez lasy oraz ich krawędzie.Droga to większości ubity szuter lub czarnoziem, jedynie w okolicy jeziora Kierskiego mamy asfalt lecz nie ma tam ruchu samochodowego (są słupki blokujące wjazdy) Największa trudnością, mogą być chodzący cała szerokością ścieżek niedzielni spacerowicze z dziećmi(które rzadko są prowadzone za rękę - odcinki na Rusałką i Strzeszynem) oraz przejazd przez ul. Lutycka (obwodnica Poznania) będziemy ja przecinać dwukrotnie.
2014-04-04 14:24:36
mopdzioby przejechał trasę Rusałka - Strzeszynek
Trasa rozpoczyna się nad Jeziorem Rusałka, biegnie wzdłuż brzegu jeziora, następnie droga biegnie przez las wzdłuż Bogdanki do ul. Lechickiej, następnie droga również przebiega przez las do ulicy Biskupińskiej. Następnie droga prowadzi bezpośrednio nad Jezioro Strzeszyńskie. Trasa biegnie wzdłuż północno-wschodniego i południowo-zachodniego brzegu. Następnie powrót do Jeziora Rusałka w/w trasą. W weekendy w okolicach Jeziora Rusałki i Jeziora Strzeszyńskiego jest wzmożony ruch pieszy i rowerowy, na samej trasie między jeziorami jest wzmożony ruch rowerowy. W dni powszednie jest spokojniej. Największe niebezpieczeństwo czeka rowerzystę przejeżdżającego przez ulicę Lutycką (duże natężenie ruchu samochodów osobowych i ciężarowych). Dużą zaletą trasy jest bliskość dwóch jezior oraz przebieg trasy przez las.