Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
misiekthebear

misiekthebear

Rowerowy pasjonat.
1467.3
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2017-06-22 22:11:23
misiekthebear dodał i przejechał trasę Wybrzeże Świnoujście - Hel-Piaski
Cała trasa od Świnoujścia do Piasków wraz z dodatkiem powrotnym przez Frombork i Malbork
2017-06-22 21:58:09
2015-05-05 07:57:47
misiekthebear przejechał trasę Jurajski Szlak Orlich Gniazd
Szlak poprowadzony jest po Wyż. Olkuskiej i Krakowsko-Częstochowskiej. Trasa rozpoczyna się przy pętli tramwajowej na O. Widok w Krakowie. Biegnie na zachód przez tereny Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego do Rudna, gdzie można zobaczyć ruiny zamku Tenczyn. Dalej szlak prowadzi przez Tenczynek, Krzeszowice i tereny Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie do Olkusza. Dalej trasa wiedzie na teren Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd, który swą nazwę zawdzięcza położonym wśród skalistych wzgórz zamkom i strażnicom zwanym Orlimi Gniazdami. Kolejno zobaczyć można ruiny zamków Rabsztyn i Bydlin, skaliste wąwozy rezerwatu Ruskie Góry, ruiny zamku Smoleń i Ogrodzieńca w Podzamczu (jednego z największych w Polsce). Przez dzielnice Zawiercia szlak dociera do zamku Morsko i urokliwymi dróżkami do zamków Bobolice, Mirów, Ostrężnik i Olsztyn, a następnie do Częstochowy.
2015-05-05 08:13:52
misiekthebear dodał i przejechał trasę Bornholm dookoła wyspy
Bardzo malownicza i ciekawa trasa. Dosyć prosta, ale z nieprzewidywalną pogodą i wiatrem prosto w oczy, nieważne w jakim kierunku się udamy. ;)