Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower
mar100ek

mar100ek

Hmm.... co by tu o sobie napisać?
62.1
Dodane Przejechane Planowane Zdjęcia

Aktywność użytkowników

2013-08-21 16:35:26
mar100ek przejechał trasę Powidz - Anastazewo - Giewartów
Łatwa trasa rowerowa do pokonania przez mniej wprawionych rowerzystów. Przepiękne widoki. Większość trasy biegnie znakowanym szlakiem rowerowym. Z Przybrodzina trzymamy się torów kolejki wąskotorowej nie jedziemy znakowanym szlakiem, ponieważ w okresie letnim ruch na drogach asfaltowych jest wzmożony. W Ostrowo wjeżdżamy na znakowaną "niebieską"ścieżkę rowerową i jedziemy nią aż do plaży w Anastazewie, gdzie opuszczamy "niebieski" i drogą gruntową przez Lipnicę dojeżdżamy do Kosewa. W Kosewie ponownie wracamy na "niebieski" i przez Giewartów drogą asfaltową a dalej od Kochowa polną przez Powidz wracamy do Przybrodzina. Po drodze można zwiedzić zabytkowe kościoły w Powidzu i Giewartowie oraz XIX w dworki w Giewartowie i Kosewie. Niewątpliwą atrakcją jest kolejka wąskotorowa, z której w okresie letnim można skorzystać w weekendy. Trasę możemy rozpocząć w dowolnym punkcie oraz jechać w przeciwnym kierunku niż opisany.